Hoşgeldiniz.

Cenk Tosun Kim , Cenk Tosun Biyografisi , Cenk Tosun Hangi Takımda , Cenk Tosunun Hayatı , Cenk Tosun nereli [IMG]http://www . ******** . net/guzel/resim/50137_cenktosun

 1. Sponsorlu Bağlantılar


  Cenk Tosun Kim, Cenk Tosun Biyografisi, Cenk Tosun Hangi Takımda, Cenk Tosunun Hayatı, Cenk Tosun nereli

  Sponsorlu Bağlantılar
  Cenk Tosun Kim, Cenk Tosun Biyografisi, Cenk Tosun Hangi Takımda, Cenk Tosunun Hayatı, Cenk Tosun nereli

  [IMG]http://www.********.net/guzel/resim/50137_cenktosun.jpg[/IMG]

  Cenk Tosun 7 Haziran 1991 yılında Almanya'da doğmuştur. Türk kökenli Alman futbolcu Gaziantepspor'da oynamaktadır.
  Ara transfer döneminde Stancu’yu 5.5 milyon Euro’ya transfer eden Galatasaray gurbetçi futbolcu Cenk Tosun’dan ise fiyatı yüzünden vazgeçmiş. Cenk Tosun’un da ilk maçında Cimbom’u yakması oldukça manidar.
  Cenk Tosun Hakkında Bilgiler

  [IMG]http://www.********.net/guzel/resim/23e13_cenktosun.jpg[/IMG]
  Galatasaray’a transfer olması beklenen Cenk Tosun, Sarı-Kırmızılılar’ın vazgeçmesiyle Gaziantepspor’un yolunu tutmuştu. Gurbetçi futbolcu, ilk maçında iki gol atarak, müthiş bir performans sergiledi.
  Ara transfer döneminde kadrosunu güçlendirmek için arayış içinde olan Cim Bom, Almanya’da gurbetçi avına çıkmıştı. Hagi’nin onayıyla, Cenk Tosun’u transfer etmek isteyen Galatasaray, gurbetçi futbolcuyu ikna etmiş ve kulübü Frankfurt’la görüşmelere başlamıştı. Cenk, o dönemde yaptığı bir açıklamada, “Yüzde 90 Galatasaray’dayım” demişti. Ancak Sarı-Kırmızılılar, Frankfurt’un istediği 300 bin Euro’luk bonservis bedelini çok bulup transferden vazgeçti. Bunun üzerine devreye giren Gaziantepspor, Cenk’i 550 bin Euro’ya kadrosuna kattı. Genç futbolcu, dün akşam ilk defa yeni takımıyla sahaya çıktı. Gurbetçi oyuncu, daha ilk dakikalarda Galatasaray savunmasını zorlayacağını gösterdi. Cenk, 17. dakikada Popov’un içeri çevirdiği topa dokunarak, takımını öne geçirdi.
  Cenk Tosun, etkili futbolunu ikinci yarıda da sürdürdü. Gurbetçi oyuncu, 78’de Sosa’nın attığı güzel pasta topu kontrol ettikten sonra ceza sahasından düzgün bir vuruşla bir kez daha ağları sarstı. Cenk, daha ilk maçtan kalitesini belli ederken, futboluyla Galatasaray’a da adeta mesaj gönderdi: Beni almadığınız için pişman olacaksınız.. 2. Sponsorlu Bağlantılar

 

 
Powered by vBulletin® Version 4.2.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Bu Sitede Ticari Faaliyet Yürütülmez